This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 52a
52A
Haurala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskustori J
➔
Haurala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pyynikintori F
Lähtöaika oli
12:15
0031
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
12:17
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori J
Lähtöaika oli
12:20
0007
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
12:22
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:24
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
12:25
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
12:27
3000
Vyöhyke A
A
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
12:31
3002
Vyöhyke A
A
Karhumäki
Lähtöaika oli
12:38
7510
Vyöhyke B
B
Sääksjärven koulu
Lähtöaika oli
12:38
7512
Vyöhyke B
B
Kurjentaival
Lähtöaika oli
12:39
7514
Vyöhyke B
B
Ahonperä
Lähtöaika oli
12:41
7516
Vyöhyke B
B
Kukonkivi
Lähtöaika oli
12:42
7518
Vyöhyke C
C
Saviahde
Lähtöaika oli
12:43
7520
Vyöhyke C
C
Veräjätausta
Lähtöaika oli
12:44
7522
Vyöhyke C
C
Kuljun työväentalo
Lähtöaika oli
12:45
7524
Vyöhyke C
C
Kuljun asematie
Lähtöaika oli
12:46
7526
Vyöhyke C
C
Kuljun kartano
Lähtöaika oli
12:47
7528
Vyöhyke C
C
Kuljun koulu
Lähtöaika oli
12:48
7530
Vyöhyke C
C
Kukkolantie
Lähtöaika oli
12:49
7708
Vyöhyke C
C
Sorvalammentie
Lähtöaika oli
12:51
7706
Vyöhyke C
C
Lehtimäentie
Lähtöaika oli
12:52
7704
Vyöhyke C
C
Vanattara
Lähtöaika oli
12:53
7702
Vyöhyke C
C
Vätäräisentie
Lähtöaika oli
12:54
7710
Vyöhyke C
C
Siskontie
Lähtöaika oli
12:55
7700
Vyöhyke C
C
Moision koulu
Lähtöaika oli
12:56
7544
Vyöhyke C
C
Hakkari
Lähtöaika oli
12:58
7548
Vyöhyke C
C
Kuokkala
Lähtöaika oli
13:00
7550
Vyöhyke C
C
Majauslahti
Lähtöaika oli
13:01
7552
Vyöhyke C
C
Harakkala
Lähtöaika oli
13:02
7554
Vyöhyke C
C
Työväentalo
Lähtöaika oli
13:02
7556
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
13:03
7558
Vyöhyke C
C
Lemponkatu
Lähtöaika oli
13:04
7574
Vyöhyke C
C
Lempäälä
Lähtöaika oli
13:05
7576
Vyöhyke C
C
Manttaalitalo L
Lähtöaika oli
13:05
7578
Vyöhyke C
C
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
13:06
7562
Vyöhyke C
C
Kanava
Lähtöaika oli
13:07
7564
Vyöhyke C
C
Sulkola
Lähtöaika oli
13:08
7566
Vyöhyke C
C
Toimintakeskus
Lähtöaika oli
13:08
7568
Vyöhyke C
C
Sitarinkuja
Lähtöaika oli
13:09
7570
Vyöhyke C
C
Aittapolku
Lähtöaika oli
13:10
7572
Vyöhyke C
C
Haurala
Lähtöaika oli
13:11
7573
Vyöhyke C
C