This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 52a
52A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haurala
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haurala
Lähtöaika oli
11:15
7573
Vyöhyke C
C
Aittapolku
Lähtöaika oli
11:16
7571
Vyöhyke C
C
Sitarinkuja
Lähtöaika oli
11:17
7569
Vyöhyke C
C
Toimintakeskus
Lähtöaika oli
11:18
7567
Vyöhyke C
C
Sulkola
Lähtöaika oli
11:19
7565
Vyöhyke C
C
Kanava
Lähtöaika oli
11:20
7563
Vyöhyke C
C
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
11:21
7561
Vyöhyke C
C
Manttaalitalo I
Lähtöaika oli
11:21
7579
Vyöhyke C
C
Lempäälä
Lähtöaika oli
11:23
7577
Vyöhyke C
C
Lemponkatu
Lähtöaika oli
11:24
7584
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
11:24
7557
Vyöhyke C
C
Työväentalo
Lähtöaika oli
11:25
7555
Vyöhyke C
C
Harakkala
Lähtöaika oli
11:26
7553
Vyöhyke C
C
Majauslahti
Lähtöaika oli
11:26
7551
Vyöhyke C
C
Kuokkala
Lähtöaika oli
11:28
7549
Vyöhyke C
C
Hakkari
Lähtöaika oli
11:30
7547
Vyöhyke C
C
Moision koulu
Lähtöaika oli
11:31
7543
Vyöhyke C
C
Siskontie
Lähtöaika oli
11:32
7701
Vyöhyke C
C
Vätäräisentie
Lähtöaika oli
11:34
7711
Vyöhyke C
C
Vanattara
Lähtöaika oli
11:36
7703
Vyöhyke C
C
Lehtimäentie
Lähtöaika oli
11:37
7705
Vyöhyke C
C
Sorvalammentie
Lähtöaika oli
11:37
7707
Vyöhyke C
C
Kukkolantie
Lähtöaika oli
11:40
7709
Vyöhyke C
C
Kuljun koulu
Lähtöaika oli
11:40
7529
Vyöhyke C
C
Kuljun kartano
Lähtöaika oli
11:41
7527
Vyöhyke C
C
Kuljun asematie
Lähtöaika oli
11:42
7525
Vyöhyke C
C
Kuljun työväentalo
Lähtöaika oli
11:43
7523
Vyöhyke C
C
Veräjätausta
Lähtöaika oli
11:44
7521
Vyöhyke C
C
Saviahde
Lähtöaika oli
11:45
7519
Vyöhyke C
C
Kukonkivi
Lähtöaika oli
11:46
7517
Vyöhyke C
C
Ahonperä
Lähtöaika oli
11:47
7515
Vyöhyke B
B
Kurjentaival
Lähtöaika oli
11:48
7513
Vyöhyke B
B
Sääksjärven koulu
Lähtöaika oli
11:50
7511
Vyöhyke B
B
Sääksjärvi
Lähtöaika oli
11:51
7809
Vyöhyke B
B
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
11:58
3003
Vyöhyke A
A
Kaartotie
Lähtöaika oli
11:59
3001
Vyöhyke A
A
Tietotalo
Lähtöaika oli
12:01
0601
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
12:04
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
12:05
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
12:06
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
12:08
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori F
Lähtöaika oli
12:10
0031
Vyöhyke A
A