This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 52a
52A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haurala
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haurala
Lähtöaika oli
06:15
7573
Vyöhyke C
C
Aittapolku
Lähtöaika oli
06:15
7571
Vyöhyke C
C
Sitarinkuja
Lähtöaika oli
06:16
7569
Vyöhyke C
C
Toimintakeskus
Lähtöaika oli
06:17
7567
Vyöhyke C
C
Sulkola
Lähtöaika oli
06:18
7565
Vyöhyke C
C
Kanava
Lähtöaika oli
06:19
7563
Vyöhyke C
C
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
06:20
7561
Vyöhyke C
C
Manttaalitalo I
Lähtöaika oli
06:21
7579
Vyöhyke C
C
Lempäälä
Lähtöaika oli
06:22
7577
Vyöhyke C
C
Lemponkatu
Lähtöaika oli
06:22
7584
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
06:23
7557
Vyöhyke C
C
Työväentalo
Lähtöaika oli
06:24
7555
Vyöhyke C
C
Harakkala
Lähtöaika oli
06:24
7553
Vyöhyke C
C
Majauslahti
Lähtöaika oli
06:25
7551
Vyöhyke C
C
Kuokkala
Lähtöaika oli
06:26
7549
Vyöhyke C
C
Hakkari
Lähtöaika oli
06:27
7547
Vyöhyke C
C
Moision koulu
Lähtöaika oli
06:29
7543
Vyöhyke C
C
Siskontie
Lähtöaika oli
06:30
7701
Vyöhyke C
C
Vätäräisentie
Lähtöaika oli
06:31
7711
Vyöhyke C
C
Vanattara
Lähtöaika oli
06:33
7703
Vyöhyke C
C
Lehtimäentie
Lähtöaika oli
06:34
7705
Vyöhyke C
C
Sorvalammentie
Lähtöaika oli
06:34
7707
Vyöhyke C
C
Kukkolantie
Lähtöaika oli
06:36
7709
Vyöhyke C
C
Kuljun koulu
Lähtöaika oli
06:37
7529
Vyöhyke C
C
Kuljun kartano
Lähtöaika oli
06:38
7527
Vyöhyke C
C
Kuljun asematie
Lähtöaika oli
06:38
7525
Vyöhyke C
C
Kuljun työväentalo
Lähtöaika oli
06:39
7523
Vyöhyke C
C
Veräjätausta
Lähtöaika oli
06:40
7521
Vyöhyke C
C
Saviahde
Lähtöaika oli
06:41
7519
Vyöhyke C
C
Kukonkivi
Lähtöaika oli
06:43
7517
Vyöhyke C
C
Ahonperä
Lähtöaika oli
06:43
7515
Vyöhyke B
B
Kurjentaival
Lähtöaika oli
06:45
7513
Vyöhyke B
B
Sääksjärven koulu
Lähtöaika oli
06:46
7511
Vyöhyke B
B
Sääksjärvi
Lähtöaika oli
06:47
7809
Vyöhyke B
B
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
06:54
3003
Vyöhyke A
A
Kaartotie
Lähtöaika oli
06:55
3001
Vyöhyke A
A
Tietotalo
Lähtöaika oli
06:57
0601
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
06:59
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
07:00
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
07:01
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
07:03
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori F
Lähtöaika oli
07:05
0031
Vyöhyke A
A