This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 52a
52A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haurala
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haurala
Lähtöaika oli
05:15
7573
Vyöhyke C
C
Aittapolku
Lähtöaika oli
05:16
7571
Vyöhyke C
C
Sitarinkuja
Lähtöaika oli
05:17
7569
Vyöhyke C
C
Toimintakeskus
Lähtöaika oli
05:18
7567
Vyöhyke C
C
Sulkola
Lähtöaika oli
05:19
7565
Vyöhyke C
C
Kanava
Lähtöaika oli
05:20
7563
Vyöhyke C
C
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
05:21
7561
Vyöhyke C
C
Manttaalitalo I
Lähtöaika oli
05:21
7579
Vyöhyke C
C
Lempäälä
Lähtöaika oli
05:23
7577
Vyöhyke C
C
Lemponkatu
Lähtöaika oli
05:24
7584
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
05:24
7557
Vyöhyke C
C
Työväentalo
Lähtöaika oli
05:25
7555
Vyöhyke C
C
Harakkala
Lähtöaika oli
05:26
7553
Vyöhyke C
C
Majauslahti
Lähtöaika oli
05:26
7551
Vyöhyke C
C
Kuokkala
Lähtöaika oli
05:28
7549
Vyöhyke C
C
Hakkari
Lähtöaika oli
05:30
7547
Vyöhyke C
C
Moision koulu
Lähtöaika oli
05:31
7543
Vyöhyke C
C
Siskontie
Lähtöaika oli
05:32
7701
Vyöhyke C
C
Vätäräisentie
Lähtöaika oli
05:34
7711
Vyöhyke C
C
Vanattara
Lähtöaika oli
05:36
7703
Vyöhyke C
C
Lehtimäentie
Lähtöaika oli
05:37
7705
Vyöhyke C
C
Sorvalammentie
Lähtöaika oli
05:37
7707
Vyöhyke C
C
Kukkolantie
Lähtöaika oli
05:39
7709
Vyöhyke C
C
Kuljun koulu
Lähtöaika oli
05:40
7529
Vyöhyke C
C
Kuljun kartano
Lähtöaika oli
05:41
7527
Vyöhyke C
C
Kuljun asematie
Lähtöaika oli
05:41
7525
Vyöhyke C
C
Kuljun työväentalo
Lähtöaika oli
05:42
7523
Vyöhyke C
C
Veräjätausta
Lähtöaika oli
05:43
7521
Vyöhyke C
C
Saviahde
Lähtöaika oli
05:44
7519
Vyöhyke C
C
Kukonkivi
Lähtöaika oli
05:46
7517
Vyöhyke C
C
Ahonperä
Lähtöaika oli
05:46
7515
Vyöhyke B
B
Kurjentaival
Lähtöaika oli
05:48
7513
Vyöhyke B
B
Sääksjärven koulu
Lähtöaika oli
05:49
7511
Vyöhyke B
B
Sääksjärvi
Lähtöaika oli
05:50
7809
Vyöhyke B
B
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
05:57
3003
Vyöhyke A
A
Kaartotie
Lähtöaika oli
05:58
3001
Vyöhyke A
A
Tietotalo
Lähtöaika oli
06:00
0601
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
06:02
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
06:03
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
06:04
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
06:06
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori F
Lähtöaika oli
06:08
0031
Vyöhyke A
A