This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 52a
52A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haurala
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haurala
Lähtöaika oli
04:15
7573
Vyöhyke C
C
Aittapolku
Lähtöaika oli
04:16
7571
Vyöhyke C
C
Sitarinkuja
Lähtöaika oli
04:17
7569
Vyöhyke C
C
Toimintakeskus
Lähtöaika oli
04:18
7567
Vyöhyke C
C
Sulkola
Lähtöaika oli
04:19
7565
Vyöhyke C
C
Kanava
Lähtöaika oli
04:20
7563
Vyöhyke C
C
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
04:21
7561
Vyöhyke C
C
Manttaalitalo I
Lähtöaika oli
04:21
7579
Vyöhyke C
C
Lempäälä
Lähtöaika oli
04:23
7577
Vyöhyke C
C
Lemponkatu
Lähtöaika oli
04:24
7584
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
04:24
7557
Vyöhyke C
C
Työväentalo
Lähtöaika oli
04:25
7555
Vyöhyke C
C
Harakkala
Lähtöaika oli
04:26
7553
Vyöhyke C
C
Majauslahti
Lähtöaika oli
04:26
7551
Vyöhyke C
C
Kuokkala
Lähtöaika oli
04:28
7549
Vyöhyke C
C
Hakkari
Lähtöaika oli
04:30
7547
Vyöhyke C
C
Moision koulu
Lähtöaika oli
04:31
7543
Vyöhyke C
C
Siskontie
Lähtöaika oli
04:32
7701
Vyöhyke C
C
Vätäräisentie
Lähtöaika oli
04:34
7711
Vyöhyke C
C
Vanattara
Lähtöaika oli
04:36
7703
Vyöhyke C
C
Lehtimäentie
Lähtöaika oli
04:37
7705
Vyöhyke C
C
Sorvalammentie
Lähtöaika oli
04:37
7707
Vyöhyke C
C
Kukkolantie
Lähtöaika oli
04:40
7709
Vyöhyke C
C
Kuljun koulu
Lähtöaika oli
04:41
7529
Vyöhyke C
C
Kuljun kartano
Lähtöaika oli
04:42
7527
Vyöhyke C
C
Kuljun asematie
Lähtöaika oli
04:43
7525
Vyöhyke C
C
Kuljun työväentalo
Lähtöaika oli
04:44
7523
Vyöhyke C
C
Veräjätausta
Lähtöaika oli
04:45
7521
Vyöhyke C
C
Saviahde
Lähtöaika oli
04:46
7519
Vyöhyke C
C
Kukonkivi
Lähtöaika oli
04:48
7517
Vyöhyke C
C
Ahonperä
Lähtöaika oli
04:49
7515
Vyöhyke B
B
Kurjentaival
Lähtöaika oli
04:50
7513
Vyöhyke B
B
Sääksjärven koulu
Lähtöaika oli
04:51
7511
Vyöhyke B
B
Sääksjärvi
Lähtöaika oli
04:53
7809
Vyöhyke B
B
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
05:00
3003
Vyöhyke A
A
Kaartotie
Lähtöaika oli
05:01
3001
Vyöhyke A
A
Tietotalo
Lähtöaika oli
05:03
0601
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
05:05
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
05:06
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
05:07
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
05:09
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori F
Lähtöaika oli
05:11
0031
Vyöhyke A
A