This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 52a
52A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haurala
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haurala
Lähtöaika oli
09:20
7573
Vyöhyke C
C
Aittapolku
Lähtöaika oli
09:20
7571
Vyöhyke C
C
Sitarinkuja
Lähtöaika oli
09:21
7569
Vyöhyke C
C
Toimintakeskus
Lähtöaika oli
09:22
7567
Vyöhyke C
C
Sulkola
Lähtöaika oli
09:23
7565
Vyöhyke C
C
Kanava
Lähtöaika oli
09:23
7563
Vyöhyke C
C
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
09:24
7561
Vyöhyke C
C
Manttaalitalo I
Lähtöaika oli
09:25
7579
Vyöhyke C
C
Lempäälä
Lähtöaika oli
09:26
7577
Vyöhyke C
C
Lemponkatu
Lähtöaika oli
09:26
7584
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
09:27
7557
Vyöhyke C
C
Työväentalo
Lähtöaika oli
09:28
7555
Vyöhyke C
C
Harakkala
Lähtöaika oli
09:28
7553
Vyöhyke C
C
Majauslahti
Lähtöaika oli
09:29
7551
Vyöhyke C
C
Kuokkala
Lähtöaika oli
09:30
7549
Vyöhyke C
C
Hakkari
Lähtöaika oli
09:31
7547
Vyöhyke C
C
Moision koulu
Lähtöaika oli
09:33
7543
Vyöhyke C
C
Siskontie
Lähtöaika oli
09:34
7701
Vyöhyke C
C
Vätäräisentie
Lähtöaika oli
09:35
7711
Vyöhyke C
C
Vanattara
Lähtöaika oli
09:37
7703
Vyöhyke C
C
Lehtimäentie
Lähtöaika oli
09:37
7705
Vyöhyke C
C
Sorvalammentie
Lähtöaika oli
09:38
7707
Vyöhyke C
C
Kukkolantie
Lähtöaika oli
09:40
7709
Vyöhyke C
C
Kuljun koulu
Lähtöaika oli
09:41
7529
Vyöhyke C
C
Kuljun kartano
Lähtöaika oli
09:41
7527
Vyöhyke C
C
Kuljun asematie
Lähtöaika oli
09:42
7525
Vyöhyke C
C
Kuljun työväentalo
Lähtöaika oli
09:43
7523
Vyöhyke C
C
Veräjätausta
Lähtöaika oli
09:44
7521
Vyöhyke C
C
Saviahde
Lähtöaika oli
09:45
7519
Vyöhyke C
C
Kukonkivi
Lähtöaika oli
09:46
7517
Vyöhyke C
C
Ahonperä
Lähtöaika oli
09:47
7515
Vyöhyke B
B
Kurjentaival
Lähtöaika oli
09:48
7513
Vyöhyke B
B
Sääksjärven koulu
Lähtöaika oli
09:49
7511
Vyöhyke B
B
Sääksjärvi
Lähtöaika oli
09:50
7809
Vyöhyke B
B
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
09:57
3003
Vyöhyke A
A
Kaartotie
Lähtöaika oli
09:58
3001
Vyöhyke A
A
Tietotalo
Lähtöaika oli
10:00
0601
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
10:02
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
10:03
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
10:04
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
10:06
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori F
Lähtöaika oli
10:08
0031
Vyöhyke A
A