This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 5
5
Länsi-Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori L
➔
Länsi-Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori L
Lähtöaika oli
12:40
0042
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
12:41
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:43
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
12:44
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
12:46
3000
Vyöhyke A
A
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
12:49
3002
Vyöhyke A
A
Koivistontie
Lähtöaika oli
12:51
3004
Vyöhyke A
A
Ekankulma
Lähtöaika oli
12:52
3006
Vyöhyke A
A
Veturihallit
Lähtöaika oli
12:53
3008
Vyöhyke A
A
Lempääläntie
Lähtöaika oli
12:54
3116
Vyöhyke B
B
Säästäjänkatu
Lähtöaika oli
12:55
3010
Vyöhyke B
B
Automiehenkatu 2
Lähtöaika oli
12:56
3170
Vyöhyke B
B
Postitorvenkatu
Lähtöaika oli
12:58
3168
Vyöhyke B
B
Leppästensuonkatu
Lähtöaika oli
12:59
3112
Vyöhyke B
B
Lahdesjärvi
Lähtöaika oli
13:00
3166
Vyöhyke B
B
Jalkaharpinkatu
Lähtöaika oli
13:01
3658
Vyöhyke B
B
Västinginmäki
Lähtöaika oli
13:02
3648
Vyöhyke B
B
Honkakuusenkatu
Lähtöaika oli
13:05
3660
Vyöhyke B
B
Virolainen
Lähtöaika oli
13:06
3644
Vyöhyke B
B
Rimmi
Lähtöaika oli
13:07
3640
Vyöhyke B
B
Vuoreskeskus
Lähtöaika oli
13:08
3638
Vyöhyke B
B
Vuoreksen koulu
Lähtöaika oli
13:08
3636
Vyöhyke B
B
Mäyränmäenkatu
Lähtöaika oli
13:09
3634
Vyöhyke B
B
Mäyränmäki
Lähtöaika oli
13:10
3632
Vyöhyke B
B
Siltanen
Lähtöaika oli
13:12
3762
Vyöhyke B
B
Kotkansiipi
Lähtöaika oli
13:14
3760
Vyöhyke B
B
Arkkitehdinkatu 17
Lähtöaika oli
13:14
3602
Vyöhyke B
B
Arkkitehdinkatu 9
Lähtöaika oli
13:15
3604
Vyöhyke B
B
Arkkitehdinkatu 3
Lähtöaika oli
13:16
3606
Vyöhyke B
B
Elementinpolku
Lähtöaika oli
13:16
3613
Vyöhyke B
B
Hervannan paloasema
Lähtöaika oli
13:17
3611
Vyöhyke B
B
Hervannan kampus
Lähtöaika oli
13:18
3735
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus D
Lähtöaika oli
13:19
3523
Vyöhyke B
B
Vaajakatu
Lähtöaika oli
13:19
3731
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 7
Lähtöaika oli
13:19
3737
Vyöhyke B
B
Opiskelija D
Lähtöaika oli
13:21
3724
Vyöhyke B
B
Opiskelijankatu 10
Lähtöaika oli
13:21
3574
Vyöhyke B
B
Opiskelijankatu 26
Lähtöaika oli
13:22
3576
Vyöhyke B
B
Opiskelijankatu 38
Lähtöaika oli
13:23
3578
Vyöhyke B
B
Länsi-Hervanta
Lähtöaika oli
13:25
3598
Vyöhyke B
B