This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 5
5
Länsi-Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori L
➔
Länsi-Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori L
Lähtöaika oli
13:25
0042
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
13:26
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:28
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
13:29
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
13:31
3000
Vyöhyke A
A
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
13:34
3002
Vyöhyke A
A
Koivistontie
Lähtöaika oli
13:36
3004
Vyöhyke A
A
Ekankulma
Lähtöaika oli
13:37
3006
Vyöhyke A
A
Veturihallit
Lähtöaika oli
13:38
3008
Vyöhyke A
A
Lempääläntie
Lähtöaika oli
13:39
3116
Vyöhyke B
B
Säästäjänkatu
Lähtöaika oli
13:40
3010
Vyöhyke B
B
Automiehenkatu 2
Lähtöaika oli
13:41
3170
Vyöhyke B
B
Postitorvenkatu
Lähtöaika oli
13:43
3168
Vyöhyke B
B
Leppästensuonkatu
Lähtöaika oli
13:44
3112
Vyöhyke B
B
Lahdesjärvi
Lähtöaika oli
13:45
3166
Vyöhyke B
B
Jalkaharpinkatu
Lähtöaika oli
13:46
3658
Vyöhyke B
B
Västinginmäki
Lähtöaika oli
13:47
3648
Vyöhyke B
B
Honkakuusenkatu
Lähtöaika oli
13:50
3660
Vyöhyke B
B
Virolainen
Lähtöaika oli
13:51
3644
Vyöhyke B
B
Rimmi
Lähtöaika oli
13:52
3640
Vyöhyke B
B
Vuoreskeskus
Lähtöaika oli
13:53
3638
Vyöhyke B
B
Vuoreksen koulu
Lähtöaika oli
13:54
3636
Vyöhyke B
B
Mäyränmäenkatu
Lähtöaika oli
13:54
3634
Vyöhyke B
B
Mäyränmäki
Lähtöaika oli
13:56
3632
Vyöhyke B
B
Siltanen
Lähtöaika oli
13:58
3762
Vyöhyke B
B
Kotkansiipi
Lähtöaika oli
14:00
3760
Vyöhyke B
B
Arkkitehdinkatu 17
Lähtöaika oli
14:00
3602
Vyöhyke B
B
Arkkitehdinkatu 9
Lähtöaika oli
14:01
3604
Vyöhyke B
B
Arkkitehdinkatu 3
Lähtöaika oli
14:02
3606
Vyöhyke B
B
Elementinpolku
Lähtöaika oli
14:03
3613
Vyöhyke B
B
Hervannan paloasema
Lähtöaika oli
14:04
3611
Vyöhyke B
B
Hervannan kampus
Lähtöaika oli
14:05
3735
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus D
Lähtöaika oli
14:06
3523
Vyöhyke B
B
Vaajakatu
Lähtöaika oli
14:06
3731
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 7
Lähtöaika oli
14:07
3737
Vyöhyke B
B
Opiskelija D
Lähtöaika oli
14:08
3724
Vyöhyke B
B
Opiskelijankatu 10
Lähtöaika oli
14:09
3574
Vyöhyke B
B
Opiskelijankatu 26
Lähtöaika oli
14:10
3576
Vyöhyke B
B
Opiskelijankatu 38
Lähtöaika oli
14:11
3578
Vyöhyke B
B
Länsi-Hervanta
Lähtöaika oli
14:13
3598
Vyöhyke B
B