This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 43u
43U
Tiihala Vehoniemenkylä
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema
➔
Tiihala Vehoniemenkylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:40
0521
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
10:40
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
10:41
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:42
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
10:42
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
10:43
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
10:43
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
10:44
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
10:45
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
10:46
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
10:47
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
10:47
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
10:48
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
10:49
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
10:50
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
10:50
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
10:51
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
10:52
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
10:53
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
10:54
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
10:55
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
10:57
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
10:58
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
10:59
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
11:00
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
11:01
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
11:01
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
11:02
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
11:03
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
11:04
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
11:05
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
11:06
8020
Vyöhyke C
C
Pikkola
Lähtöaika oli
11:06
8022
Vyöhyke C
C
Pikkolan koulu
Lähtöaika oli
11:07
8024
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
11:08
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
11:08
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
11:09
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
11:10
8034
Vyöhyke C
C
Kuohunlahti
Lähtöaika oli
11:11
8042
Vyöhyke C
C
Herttualantie
Lähtöaika oli
11:11
8044
Vyöhyke C
C
Jousitie
Lähtöaika oli
11:12
8046
Vyöhyke C
C
Mäyrävuori
Lähtöaika oli
11:13
8048
Vyöhyke C
C
Jokioistentie
Lähtöaika oli
11:14
8050
Vyöhyke C
C
Kirvesmiehentie
Lähtöaika oli
11:14
8052
Vyöhyke C
C
Kangasalan ammattiopisto
Lähtöaika oli
11:15
8054
Vyöhyke C
C
Jokioinen
Lähtöaika oli
11:15
8076
Vyöhyke C
C
Ala-Marttila
Lähtöaika oli
11:16
8074
Vyöhyke C
C
Leipi
Lähtöaika oli
11:17
8072
Vyöhyke C
C
Tiihala
Lähtöaika oli
11:19
8079
Vyöhyke C
C
Törölänranta
Lähtöaika oli
11:20
8078
Vyöhyke C
C
Tiihalan th
Lähtöaika oli
11:21
8058
Vyöhyke C
C
Keisarinharju
Lähtöaika oli
11:21
8060
Vyöhyke C
C
Syrjänpääntie
Lähtöaika oli
11:22
8062
Vyöhyke C
C
Kaivanto
Lähtöaika oli
11:23
8084
Vyöhyke C
C
Kaivannon kanava
Lähtöaika oli
11:23
8086
Vyöhyke C
C
Tylkkä th I
Lähtöaika oli
11:25
8088
Vyöhyke C
C
Vehoniemenkylä E
Lähtöaika oli
11:27
8098
Vyöhyke C
C
Saarikylät th E
Lähtöaika oli
11:28
8099
Vyöhyke C
C
Koivulinna E
Lähtöaika oli
11:30
8100
Vyöhyke C
C