This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 41
41
Mobilia
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kaupin kampus C
➔
Mobilia
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kaupin kampus C
Lähtöaika oli
15:31
5105
Vyöhyke A
A
Hoitokoti
Lähtöaika oli
15:31
5040
Vyöhyke A
A
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
15:32
5042
Vyöhyke A
A
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
15:33
5044
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
15:34
5116
Vyöhyke A
A
Niihamankatu E
Lähtöaika oli
15:36
5118
Vyöhyke A
A
Lamminrahka
Lähtöaika oli
15:39
5440
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
15:43
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
15:43
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
15:44
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
15:45
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
15:47
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
15:48
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
15:49
8020
Vyöhyke C
C
Pikkola
Lähtöaika oli
15:49
8022
Vyöhyke C
C
Pikkolan koulu
Lähtöaika oli
15:50
8024
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
15:51
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
15:52
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
15:53
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
15:54
8034
Vyöhyke C
C
Kuohunlahti
Lähtöaika oli
15:55
8042
Vyöhyke C
C
Herttualantie
Lähtöaika oli
15:55
8044
Vyöhyke C
C
Jousitie
Lähtöaika oli
15:56
8046
Vyöhyke C
C
Mäyrävuori
Lähtöaika oli
15:57
8048
Vyöhyke C
C
Jokioistentie
Lähtöaika oli
15:58
8050
Vyöhyke C
C
Kirvesmiehentie
Lähtöaika oli
15:59
8052
Vyöhyke C
C
Kisarannantie 134
Lähtöaika oli
16:00
8063
Vyöhyke C
C
Kisaranta
Lähtöaika oli
16:02
8066
Vyöhyke C
C
Mobilia
Lähtöaika oli
16:03
8065
Vyöhyke C
C