This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Kangasalan asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Kangasalan asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
15:15
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
15:15
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
15:17
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
15:18
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
15:20
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
15:20
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
15:21
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
15:22
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
15:23
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
15:26
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
15:26
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
15:27
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
15:27
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
15:28
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
15:29
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
15:30
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
15:31
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
15:31
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
15:33
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
15:34
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
15:35
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
15:35
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
15:37
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
15:39
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
15:40
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
15:41
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
15:42
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
15:42
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
15:43
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
15:44
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
15:45
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
15:46
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
15:47
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
15:48
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
15:49
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
15:51
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
15:51
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
15:52
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
15:53
8034
Vyöhyke C
C
Urheilutie
Lähtöaika oli
15:53
8101
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
15:54
8103
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
15:55
8107
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
15:56
8105
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
15:57
8109
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
15:58
8111
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
16:00
8113
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
16:01
8115
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
16:01
8117
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
16:02
8182
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
16:03
8126
Vyöhyke C
C
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
16:04
8122
Vyöhyke C
C