This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Kangasalan asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Kangasalan asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
16:35
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
16:35
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
16:37
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
16:38
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
16:40
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
16:40
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
16:41
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
16:42
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
16:43
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
16:46
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
16:46
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
16:47
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
16:47
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
16:48
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
16:49
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
16:50
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
16:51
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
16:51
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
16:53
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
16:54
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
16:55
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
16:55
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
16:57
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
16:59
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
17:00
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
17:01
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
17:02
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
17:02
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
17:03
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
17:04
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
17:06
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
17:07
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
17:07
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
17:09
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
17:10
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
17:11
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
17:12
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
17:13
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
17:14
8034
Vyöhyke C
C
Urheilutie
Lähtöaika oli
17:14
8101
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
17:15
8103
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
17:16
8107
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
17:17
8105
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
17:18
8109
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
17:19
8111
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
17:21
8113
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
17:22
8115
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
17:22
8117
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
17:23
8182
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
17:24
8126
Vyöhyke C
C
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
17:25
8122
Vyöhyke C
C