This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Kangasalan asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Kangasalan asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
08:30
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
08:30
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
08:31
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
08:33
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
08:34
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
08:35
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
08:36
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
08:37
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
08:37
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
08:40
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
08:40
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
08:41
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
08:41
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
08:42
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
08:43
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
08:44
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
08:45
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
08:45
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
08:47
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
08:48
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
08:49
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
08:49
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
08:51
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
08:52
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
08:53
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
08:54
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
08:55
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
08:55
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
08:56
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
08:57
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
08:58
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
08:59
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
08:59
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
09:00
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
09:01
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
09:03
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
09:03
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
09:04
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
09:05
8034
Vyöhyke C
C
Urheilutie
Lähtöaika oli
09:05
8101
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
09:06
8103
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
09:07
8107
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
09:08
8105
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
09:09
8109
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
09:10
8111
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
09:12
8113
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
09:13
8115
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
09:13
8117
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
09:14
8182
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
09:15
8126
Vyöhyke C
C
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
09:16
8122
Vyöhyke C
C