This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Kangasalan asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Kangasalan asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
10:45
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
10:45
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
10:47
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
10:48
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:50
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
10:50
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
10:51
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
10:52
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
10:53
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
10:56
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
10:56
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
10:57
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
10:58
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
10:58
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
11:00
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
11:00
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
11:01
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
11:02
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
11:03
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
11:05
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
11:06
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
11:07
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
11:09
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
11:10
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
11:11
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
11:12
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
11:14
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
11:14
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
11:15
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
11:16
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
11:18
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
11:19
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
11:19
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
11:21
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
11:22
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
11:23
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
11:24
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
11:25
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
11:26
8034
Vyöhyke C
C
Urheilutie
Lähtöaika oli
11:26
8101
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
11:27
8103
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
11:28
8107
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
11:29
8105
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
11:31
8109
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
11:32
8111
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
11:33
8113
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
11:34
8115
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
11:35
8117
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
11:36
8182
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
11:37
8126
Vyöhyke C
C
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
11:38
8122
Vyöhyke C
C