This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Kangasalan asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Kangasalan asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
10:15
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
10:15
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
10:17
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
10:18
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:20
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
10:20
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
10:21
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
10:22
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
10:23
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
10:26
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
10:26
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
10:27
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
10:28
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
10:28
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
10:30
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
10:30
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
10:31
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
10:32
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
10:33
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
10:35
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
10:36
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
10:36
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
10:38
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
10:40
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
10:41
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
10:42
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
10:43
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
10:43
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
10:44
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
10:45
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
10:46
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
10:47
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
10:48
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
10:49
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
10:50
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
10:52
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
10:52
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
10:53
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
10:54
8034
Vyöhyke C
C
Urheilutie
Lähtöaika oli
10:54
8101
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
10:55
8103
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
10:56
8107
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
10:57
8105
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
10:59
8109
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
11:00
8111
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
11:01
8113
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
11:02
8115
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
11:03
8117
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
11:04
8182
Vyöhyke C
C
Luottamusmiehentie
Lähtöaika oli
11:05
8126
Vyöhyke C
C
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
11:06
8122
Vyöhyke C
C