This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kangasalan asema th
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
13:15
8122
Vyöhyke C
C
Seppämestarintie
Lähtöaika oli
13:15
8118
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
13:16
8116
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
13:17
8114
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
13:17
8112
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
13:19
8110
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
13:20
8108
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
13:21
8106
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
13:22
8104
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
13:23
8102
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
13:25
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
13:25
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
13:27
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
13:28
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
13:29
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
13:31
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
13:31
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
13:32
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
13:33
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
13:34
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
13:35
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
13:36
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
13:37
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
13:37
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
13:38
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
13:40
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
13:41
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
13:43
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
13:44
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
13:46
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
13:46
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
13:48
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
13:49
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
13:50
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
13:50
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
13:52
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
13:52
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
13:53
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
13:54
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
13:55
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
13:57
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
13:58
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
13:59
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
14:00
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
14:02
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
14:03
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
14:04
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
14:06
0001
Vyöhyke A
A