This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kangasalan asema th
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
12:45
8122
Vyöhyke C
C
Seppämestarintie
Lähtöaika oli
12:45
8118
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
12:46
8116
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
12:47
8114
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
12:47
8112
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
12:49
8110
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
12:50
8108
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
12:51
8106
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
12:52
8104
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
12:53
8102
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
12:55
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
12:55
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
12:57
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
12:58
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
12:59
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
13:01
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
13:01
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
13:02
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
13:03
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
13:04
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
13:05
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
13:06
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
13:07
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
13:07
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
13:08
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
13:10
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
13:11
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
13:13
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
13:14
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
13:16
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
13:16
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
13:18
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
13:19
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
13:20
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
13:20
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
13:22
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
13:22
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
13:23
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
13:24
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
13:25
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
13:27
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
13:28
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
13:29
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
13:30
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
13:32
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
13:33
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
13:34
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
13:36
0001
Vyöhyke A
A