This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40c
40C
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kangasalan asema th
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kangasalan asema th
Lähtöaika oli
19:20
8122
Vyöhyke C
C
Seppämestarintie
Lähtöaika oli
19:20
8118
Vyöhyke C
C
Metsäkulma
Lähtöaika oli
19:21
8116
Vyöhyke C
C
Kortesuontie
Lähtöaika oli
19:22
8114
Vyöhyke C
C
Otsolantie
Lähtöaika oli
19:22
8112
Vyöhyke C
C
Papinojantie
Lähtöaika oli
19:24
8110
Vyöhyke C
C
Tursola
Lähtöaika oli
19:25
8108
Vyöhyke C
C
Hillerintie
Lähtöaika oli
19:26
8106
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
19:27
8104
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
19:28
8102
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
19:30
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
19:30
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
19:32
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
19:33
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
19:34
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
19:35
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
19:35
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
19:36
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
19:37
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
19:38
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
19:39
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
19:40
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
19:41
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
19:41
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
19:42
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
19:43
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
19:44
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
19:45
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
19:46
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
19:47
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
19:47
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
19:48
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
19:49
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
19:49
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
19:50
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
19:51
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
19:51
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
19:51
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
19:52
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
19:53
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
19:54
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
19:55
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
19:56
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
19:56
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
19:58
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
19:59
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
20:00
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
20:01
0001
Vyöhyke A
A