This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40b
40B
Huutijärvi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskustori H
➔
Huutijärvi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
05:45
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
05:45
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
05:46
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
05:47
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
05:48
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
05:49
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
05:49
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
05:50
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
05:51
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
05:53
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
05:53
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
05:54
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
05:54
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
05:54
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
05:55
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
05:56
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
05:56
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
05:57
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
05:58
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
05:59
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
06:00
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
06:00
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
06:02
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
06:03
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
06:04
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
06:05
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
06:06
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
06:06
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
06:07
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
06:08
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
06:10
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
06:11
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
06:11
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
06:13
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
06:14
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
06:15
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
06:16
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
06:17
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
06:18
8034
Vyöhyke C
C
Kuohunlahti
Lähtöaika oli
06:19
8042
Vyöhyke C
C
Herttualantie
Lähtöaika oli
06:19
8044
Vyöhyke C
C
Jousitie
Lähtöaika oli
06:20
8046
Vyöhyke C
C
Mäyrävuori
Lähtöaika oli
06:21
8048
Vyöhyke C
C
Jokioistentie
Lähtöaika oli
06:22
8050
Vyöhyke C
C
Kirvesmiehentie
Lähtöaika oli
06:23
8052
Vyöhyke C
C
Kisarannantie 134
Lähtöaika oli
06:24
8063
Vyöhyke C
C
Kisaranta
Lähtöaika oli
06:26
8066
Vyöhyke C
C
Mobilia
Lähtöaika oli
06:27
8065
Vyöhyke C
C