This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40b
40B
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Huutijärvi
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Mobilia
Lähtöaika oli
01:40
8065
Vyöhyke C
C
Kisaranta
Lähtöaika oli
01:40
8061
Vyöhyke C
C
Kisarannantie 133
Lähtöaika oli
01:42
8068
Vyöhyke C
C
Kirvesmiehentie
Lähtöaika oli
01:43
8049
Vyöhyke C
C
Jokioistentie
Lähtöaika oli
01:44
8047
Vyöhyke C
C
Mäyrävuori
Lähtöaika oli
01:45
8045
Vyöhyke C
C
Jousitie
Lähtöaika oli
01:46
8043
Vyöhyke C
C
Herttualantie
Lähtöaika oli
01:46
8041
Vyöhyke C
C
Kuohunharju
Lähtöaika oli
01:47
8039
Vyöhyke C
C
Pikkuharju
Lähtöaika oli
01:48
8037
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
01:49
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
01:49
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
01:51
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
01:52
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
01:53
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
01:55
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
01:55
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
01:56
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
01:57
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
01:58
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
01:59
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
02:00
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
02:01
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
02:01
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
02:02
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
02:03
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
02:04
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
02:05
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
02:06
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
02:07
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
02:07
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
02:08
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
02:09
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
02:10
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
02:10
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
02:11
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
02:12
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
02:12
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
02:13
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
02:14
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
02:15
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
02:16
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
02:17
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
02:17
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
02:19
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
02:20
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
02:21
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
02:22
0001
Vyöhyke A
A