This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40a
40A
Pikonlinna
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Pikonlinna
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
10:00
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
10:00
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
10:02
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
10:03
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:05
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
10:05
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
10:06
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
10:07
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
10:08
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
10:11
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
10:11
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
10:12
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
10:13
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
10:13
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
10:15
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
10:15
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
10:16
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
10:17
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
10:18
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
10:20
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
10:21
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
10:21
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
10:23
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
10:25
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
10:26
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
10:27
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
10:28
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
10:28
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
10:29
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
10:30
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
10:31
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
10:32
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
10:33
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
10:34
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
10:35
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
10:37
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
10:37
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
10:38
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
10:39
8034
Vyöhyke C
C
Urheilutie
Lähtöaika oli
10:39
8101
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
10:40
8103
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
10:41
8150
Vyöhyke C
C
Pikonlinna th
Lähtöaika oli
10:42
8152
Vyöhyke C
C
Tavela
Lähtöaika oli
10:43
8154
Vyöhyke C
C
Riunlahti
Lähtöaika oli
10:44
8156
Vyöhyke C
C
Riunoja
Lähtöaika oli
10:44
8158
Vyöhyke C
C
Rikun päiväkoti
Lähtöaika oli
10:45
8160
Vyöhyke C
C
Vallituntie
Lähtöaika oli
10:46
8162
Vyöhyke C
C
Reumantie
Lähtöaika oli
10:47
8164
Vyöhyke C
C
Pikonlinna
Lähtöaika oli
10:48
8166
Vyöhyke C
C