This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40a
40A
Pikonlinna
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Keskustori H
➔
Pikonlinna
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori H
Lähtöaika oli
11:30
0001
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
11:30
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
11:32
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
11:34
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
11:35
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
11:36
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
11:37
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
11:38
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
11:39
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
11:42
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
11:43
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
11:43
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
11:44
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
11:45
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
11:46
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
11:47
4022
Vyöhyke A
A
Hankkio
Lähtöaika oli
11:48
4046
Vyöhyke B
B
Haiharansuu
Lähtöaika oli
11:49
4048
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
11:50
4052
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
11:52
4112
Vyöhyke B
B
Kangasalantie 120
Lähtöaika oli
11:53
4058
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
11:54
4060
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
11:56
8000
Vyöhyke B
B
Pitkäjärvi
Lähtöaika oli
11:57
8002
Vyöhyke B
B
Ilkonmäki
Lähtöaika oli
11:58
8004
Vyöhyke B
B
Ilkko
Lähtöaika oli
11:59
8006
Vyöhyke B
B
Artturintie
Lähtöaika oli
12:01
8008
Vyöhyke B
B
Mämmisuo
Lähtöaika oli
12:01
8010
Vyöhyke C
C
Suorama
Lähtöaika oli
12:02
8012
Vyöhyke C
C
Pähkinäkallio
Lähtöaika oli
12:03
8014
Vyöhyke C
C
Kaijanaho
Lähtöaika oli
12:05
8016
Vyöhyke C
C
Korpitie
Lähtöaika oli
12:06
8018
Vyöhyke C
C
Pikonkangas
Lähtöaika oli
12:06
8020
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
12:08
8840
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
12:09
8077
Vyöhyke C
C
Tarpila
Lähtöaika oli
12:10
8028
Vyöhyke C
C
Urkutehdas
Lähtöaika oli
12:11
8030
Vyöhyke C
C
Kirkkomaa
Lähtöaika oli
12:12
8032
Vyöhyke C
C
Kangasala B
Lähtöaika oli
12:13
8034
Vyöhyke C
C
Urheilutie
Lähtöaika oli
12:13
8101
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
12:14
8103
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
12:15
8150
Vyöhyke C
C
Pikonlinna th
Lähtöaika oli
12:16
8152
Vyöhyke C
C
Tavela
Lähtöaika oli
12:16
8154
Vyöhyke C
C
Riunlahti
Lähtöaika oli
12:17
8156
Vyöhyke C
C
Riunoja
Lähtöaika oli
12:18
8158
Vyöhyke C
C
Rikun päiväkoti
Lähtöaika oli
12:19
8160
Vyöhyke C
C
Vallituntie
Lähtöaika oli
12:19
8162
Vyöhyke C
C
Reumantie
Lähtöaika oli
12:20
8164
Vyöhyke C
C
Pikonlinna
Lähtöaika oli
12:21
8166
Vyöhyke C
C