This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40a
40A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Pikonlinna
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pikonlinna
Lähtöaika oli
16:35
8166
Vyöhyke C
C
Reumantie
Lähtöaika oli
16:35
8163
Vyöhyke C
C
Vallituntie
Lähtöaika oli
16:36
8161
Vyöhyke C
C
Rikun päiväkoti
Lähtöaika oli
16:37
8159
Vyöhyke C
C
Riunoja
Lähtöaika oli
16:37
8157
Vyöhyke C
C
Riunlahti
Lähtöaika oli
16:38
8155
Vyöhyke C
C
Tavela
Lähtöaika oli
16:39
8153
Vyöhyke C
C
Pikonlinna th
Lähtöaika oli
16:39
8151
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
16:40
8104
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
16:41
8102
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
16:43
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
16:44
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
16:45
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
16:46
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
16:48
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
16:49
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
16:50
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
16:50
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
16:51
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
16:52
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
16:54
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
16:55
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
16:56
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
16:56
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
16:57
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
16:58
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
16:59
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
17:01
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
17:02
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
17:03
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
17:03
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
17:04
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
17:05
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
17:06
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
17:06
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
17:07
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
17:08
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
17:08
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
17:09
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
17:10
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
17:12
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
17:13
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
17:13
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
17:14
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
17:16
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
17:17
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
17:19
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
17:20
0001
Vyöhyke A
A