This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40a
40A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Pikonlinna
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pikonlinna
Lähtöaika oli
08:50
8166
Vyöhyke C
C
Reumantie
Lähtöaika oli
08:50
8163
Vyöhyke C
C
Vallituntie
Lähtöaika oli
08:51
8161
Vyöhyke C
C
Rikun päiväkoti
Lähtöaika oli
08:52
8159
Vyöhyke C
C
Riunoja
Lähtöaika oli
08:52
8157
Vyöhyke C
C
Riunlahti
Lähtöaika oli
08:53
8155
Vyöhyke C
C
Tavela
Lähtöaika oli
08:54
8153
Vyöhyke C
C
Pikonlinna th
Lähtöaika oli
08:54
8151
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
08:55
8104
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
08:56
8102
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
08:58
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
08:58
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
09:00
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
09:01
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
09:02
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
09:04
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
09:04
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
09:05
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
09:06
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
09:07
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
09:08
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
09:09
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
09:10
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
09:10
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
09:11
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
09:12
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
09:14
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
09:15
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
09:16
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
09:18
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
09:18
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
09:20
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
09:20
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
09:21
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
09:22
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
09:23
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
09:24
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
09:24
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
09:25
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
09:26
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
09:28
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
09:28
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
09:29
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
09:30
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
09:32
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
09:33
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
09:34
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
09:35
0001
Vyöhyke A
A