This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40a
40A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Pikonlinna
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pikonlinna
Lähtöaika oli
17:45
8166
Vyöhyke C
C
Reumantie
Lähtöaika oli
17:45
8163
Vyöhyke C
C
Vallituntie
Lähtöaika oli
17:46
8161
Vyöhyke C
C
Rikun päiväkoti
Lähtöaika oli
17:47
8159
Vyöhyke C
C
Riunoja
Lähtöaika oli
17:47
8157
Vyöhyke C
C
Riunlahti
Lähtöaika oli
17:48
8155
Vyöhyke C
C
Tavela
Lähtöaika oli
17:49
8153
Vyöhyke C
C
Pikonlinna th
Lähtöaika oli
17:49
8151
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
17:50
8104
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
17:51
8102
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
17:53
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
17:54
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
17:55
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
17:56
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
17:58
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
17:59
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
18:00
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
18:00
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
18:01
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
18:02
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
18:04
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
18:05
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
18:06
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
18:06
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
18:07
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
18:08
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
18:10
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
18:11
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
18:12
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
18:14
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
18:14
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
18:16
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
18:16
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
18:17
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
18:18
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
18:19
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
18:20
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
18:20
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
18:21
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
18:22
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
18:24
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
18:25
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
18:25
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
18:26
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
18:28
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
18:29
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
18:31
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
18:32
0001
Vyöhyke A
A