This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 40a
40A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Pikonlinna
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pikonlinna
Lähtöaika oli
18:25
8166
Vyöhyke C
C
Reumantie
Lähtöaika oli
18:25
8163
Vyöhyke C
C
Vallituntie
Lähtöaika oli
18:26
8161
Vyöhyke C
C
Rikun päiväkoti
Lähtöaika oli
18:27
8159
Vyöhyke C
C
Riunoja
Lähtöaika oli
18:27
8157
Vyöhyke C
C
Riunlahti
Lähtöaika oli
18:28
8155
Vyöhyke C
C
Tavela
Lähtöaika oli
18:29
8153
Vyöhyke C
C
Pikonlinna th
Lähtöaika oli
18:29
8151
Vyöhyke C
C
Mäntyveräjä
Lähtöaika oli
18:30
8104
Vyöhyke C
C
Lepokodintie
Lähtöaika oli
18:31
8102
Vyöhyke C
C
Kangasala A
Lähtöaika oli
18:33
8035
Vyöhyke C
C
Tapulinmäki
Lähtöaika oli
18:34
8031
Vyöhyke C
C
Rekiälä
Lähtöaika oli
18:35
8029
Vyöhyke C
C
Tredu Kangasala
Lähtöaika oli
18:36
8070
Vyöhyke C
C
Paloasema
Lähtöaika oli
18:38
8841
Vyöhyke C
C
Kiuruntie
Lähtöaika oli
18:39
8023
Vyöhyke C
C
Pikontie
Lähtöaika oli
18:40
8021
Vyöhyke C
C
Nikkarintie
Lähtöaika oli
18:40
8019
Vyöhyke C
C
Harjunsalo
Lähtöaika oli
18:41
8017
Vyöhyke C
C
Isolukko
Lähtöaika oli
18:42
8015
Vyöhyke C
C
Suoraman työväentalo
Lähtöaika oli
18:44
8013
Vyöhyke C
C
Lentolantie
Lähtöaika oli
18:45
8011
Vyöhyke C
C
Lentolankuja
Lähtöaika oli
18:46
8009
Vyöhyke B
B
Mäkirinteentie
Lähtöaika oli
18:46
8007
Vyöhyke B
B
Kappeli
Lähtöaika oli
18:47
8005
Vyöhyke B
B
Kasarmi
Lähtöaika oli
18:48
8003
Vyöhyke B
B
Liuttu
Lähtöaika oli
18:50
8001
Vyöhyke B
B
Aukionkatu
Lähtöaika oli
18:51
4115
Vyöhyke B
B
Kaukajärventie
Lähtöaika oli
18:52
4117
Vyöhyke B
B
Vehmaistenkatu
Lähtöaika oli
18:54
4055
Vyöhyke B
B
Kristilla
Lähtöaika oli
18:54
4053
Vyöhyke B
B
Yrittäjänkatu
Lähtöaika oli
18:56
4049
Vyöhyke B
B
Hankkio
Lähtöaika oli
18:56
4047
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
18:57
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
18:58
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
18:59
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
19:00
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
19:00
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
19:01
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
19:02
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
19:03
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
19:04
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
19:05
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
19:05
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
19:07
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
19:08
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
19:09
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori H
Lähtöaika oli
19:10
0001
Vyöhyke A
A