This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 39
39
Höökinmäki
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kirkonkylän koulu
➔
Höökinmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kirkonkylän koulu
Lähtöaika oli
11:35
7115
Vyöhyke B
B
Ryttylänmäki
Lähtöaika oli
11:36
7101
Vyöhyke B
B
Turri
Lähtöaika oli
11:37
7043
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
11:37
7041
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
11:38
7039
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
11:40
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
11:41
7016
Vyöhyke B
B
Tommila
Lähtöaika oli
11:41
7018
Vyöhyke B
B
Nuijamiehentie
Lähtöaika oli
11:42
7020
Vyöhyke B
B
Teollisuustie
Lähtöaika oli
11:43
7022
Vyöhyke B
B
Heikkiläntie
Lähtöaika oli
11:44
7024
Vyöhyke B
B
Koivisto
Lähtöaika oli
11:45
7026
Vyöhyke C
C
Lasikaari
Lähtöaika oli
11:46
7028
Vyöhyke C
C
Sorkkala
Lähtöaika oli
11:47
7160
Vyöhyke C
C
Hyrsingin koulu
Lähtöaika oli
11:47
7162
Vyöhyke C
C
Lintumäki
Lähtöaika oli
11:48
7166
Vyöhyke C
C
Järviniitty
Lähtöaika oli
11:49
7168
Vyöhyke C
C
Sionkylä
Lähtöaika oli
11:49
7170
Vyöhyke C
C
Isolammi
Lähtöaika oli
11:50
7172
Vyöhyke C
C
Valkila
Lähtöaika oli
11:51
7174
Vyöhyke C
C
Vanhakirkko
Lähtöaika oli
11:53
7120
Vyöhyke C
C
Kranaatinmäki
Lähtöaika oli
11:53
7122
Vyöhyke C
C
Reippi
Lähtöaika oli
11:54
7124
Vyöhyke C
C
Pehula
Lähtöaika oli
11:55
7126
Vyöhyke C
C
Jyrkänpää
Lähtöaika oli
11:56
7128
Vyöhyke C
C
Hiidenmaa
Lähtöaika oli
11:56
7130
Vyöhyke C
C
Toppari
Lähtöaika oli
11:58
7132
Vyöhyke C
C
Hahmo
Lähtöaika oli
11:58
7134
Vyöhyke C
C
Laitalemmi
Lähtöaika oli
11:59
7136
Vyöhyke C
C
Einola
Lähtöaika oli
11:59
7138
Vyöhyke C
C
Kranstolppa
Lähtöaika oli
12:00
7140
Vyöhyke C
C
Hongisto
Lähtöaika oli
12:01
7142
Vyöhyke C
C
Äijälä
Lähtöaika oli
12:02
7144
Vyöhyke C
C
Harkote
Lähtöaika oli
12:03
7146
Vyöhyke C
C
Daavid
Lähtöaika oli
12:04
7148
Vyöhyke C
C
Höökinmäki
Lähtöaika oli
12:06
7150
Vyöhyke C
C