This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 39
39
Höökinmäki
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kirkonkylän koulu
➔
Höökinmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kirkonkylän koulu
Lähtöaika oli
09:30
7115
Vyöhyke B
B
Ryttylänmäki
Lähtöaika oli
09:31
7101
Vyöhyke B
B
Turri
Lähtöaika oli
09:32
7043
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
09:32
7041
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
09:33
7039
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
09:35
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
09:36
7016
Vyöhyke B
B
Tommila
Lähtöaika oli
09:36
7018
Vyöhyke B
B
Nuijamiehentie
Lähtöaika oli
09:38
7020
Vyöhyke B
B
Teollisuustie
Lähtöaika oli
09:39
7022
Vyöhyke B
B
Heikkiläntie
Lähtöaika oli
09:40
7024
Vyöhyke B
B
Koivisto
Lähtöaika oli
09:42
7026
Vyöhyke C
C
Lasikaari
Lähtöaika oli
09:43
7028
Vyöhyke C
C
Sorkkala
Lähtöaika oli
09:44
7160
Vyöhyke C
C
Hyrsingin koulu
Lähtöaika oli
09:44
7162
Vyöhyke C
C
Lintumäki
Lähtöaika oli
09:45
7166
Vyöhyke C
C
Järviniitty
Lähtöaika oli
09:46
7168
Vyöhyke C
C
Sionkylä
Lähtöaika oli
09:46
7170
Vyöhyke C
C
Isolammi
Lähtöaika oli
09:47
7172
Vyöhyke C
C
Valkila
Lähtöaika oli
09:48
7174
Vyöhyke C
C
Vanhakirkko
Lähtöaika oli
09:50
7120
Vyöhyke C
C
Kranaatinmäki
Lähtöaika oli
09:50
7122
Vyöhyke C
C
Reippi
Lähtöaika oli
09:51
7124
Vyöhyke C
C
Pehula
Lähtöaika oli
09:52
7126
Vyöhyke C
C
Jyrkänpää
Lähtöaika oli
09:53
7128
Vyöhyke C
C
Hiidenmaa
Lähtöaika oli
09:53
7130
Vyöhyke C
C
Toppari
Lähtöaika oli
09:55
7132
Vyöhyke C
C
Hahmo
Lähtöaika oli
09:55
7134
Vyöhyke C
C
Laitalemmi
Lähtöaika oli
09:56
7136
Vyöhyke C
C
Einola
Lähtöaika oli
09:56
7138
Vyöhyke C
C
Kranstolppa
Lähtöaika oli
09:57
7140
Vyöhyke C
C
Hongisto
Lähtöaika oli
09:58
7142
Vyöhyke C
C
Äijälä
Lähtöaika oli
09:59
7144
Vyöhyke C
C
Harkote
Lähtöaika oli
10:00
7146
Vyöhyke C
C
Daavid
Lähtöaika oli
10:01
7148
Vyöhyke C
C
Höökinmäki
Lähtöaika oli
10:03
7150
Vyöhyke C
C