This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
03:35
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
03:36
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
03:37
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
03:38
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
03:40
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
03:41
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
03:42
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
03:44
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
03:44
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
03:48
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
03:52
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
03:55
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
03:57
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
03:58
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
04:00
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
04:02
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
04:04
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
04:07
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
04:07
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
04:08
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
04:08
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
04:09
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
04:09
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
04:11
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
04:11
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
04:12
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
04:13
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
04:13
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
04:15
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
04:16
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
04:17
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
04:17
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
04:18
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
04:19
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
04:20
4036
Vyöhyke B
B
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
04:21
4106
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
04:22
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
04:23
4082
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
04:25
4432
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
04:25
4430
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
04:26
4428
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
04:28
3940
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
04:28
3926
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
04:29
3924
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
04:29
3908
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
04:31
3727
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
04:31
3701
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
04:33
3715
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
04:36
3522
Vyöhyke B
B
Opiskelija C
Lähtöaika oli
04:37
3723
Vyöhyke B
B
Hervanta
Lähtöaika oli
04:38
3521
Vyöhyke B
B