This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
16:25
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
16:25
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
16:26
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
16:28
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
16:30
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
16:30
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
16:31
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
16:33
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
16:33
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
16:37
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
16:40
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
16:43
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
16:44
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
16:45
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
16:47
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
16:48
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
16:50
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
16:53
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
16:53
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
16:54
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
16:54
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
16:55
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
16:55
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
16:57
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
16:57
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
16:58
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
16:58
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
16:59
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
17:00
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
17:01
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
17:02
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
17:02
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
17:03
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
17:04
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
17:06
4036
Vyöhyke B
B
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
17:07
4106
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
17:08
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
17:09
4082
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
17:11
4432
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
17:11
4430
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
17:12
4428
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
17:13
3940
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
17:14
3926
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
17:14
3924
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
17:15
3908
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
17:16
3727
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
17:16
3701
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
17:18
3715
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
17:20
3522
Vyöhyke B
B
Opiskelija C
Lähtöaika oli
17:21
3723
Vyöhyke B
B
Hervanta
Lähtöaika oli
17:22
3521
Vyöhyke B
B