This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
14:00
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
14:00
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
14:01
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
14:03
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
14:05
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
14:05
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
14:06
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
14:08
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
14:09
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
14:14
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
14:16
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
14:19
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
14:21
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
14:22
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
14:24
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
14:26
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
14:27
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
14:30
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
14:31
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
14:31
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
14:32
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
14:32
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
14:33
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
14:35
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
14:35
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
14:36
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
14:37
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
14:37
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
14:39
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
14:40
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
14:41
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
14:41
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
14:42
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
14:43
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
14:44
4036
Vyöhyke B
B
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
14:45
4106
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
14:46
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
14:47
4082
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
14:49
4432
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
14:49
4430
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
14:50
4428
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
14:51
3940
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
14:52
3926
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
14:52
3924
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
14:53
3908
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
14:54
3727
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
14:54
3701
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
14:56
3715
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
14:58
3522
Vyöhyke B
B
Opiskelija C
Lähtöaika oli
14:59
3723
Vyöhyke B
B
Hervanta
Lähtöaika oli
15:00
3521
Vyöhyke B
B