This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
12:20
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
12:20
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
12:21
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
12:23
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
12:25
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
12:25
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
12:26
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
12:28
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
12:29
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
12:34
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
12:36
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
12:39
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
12:41
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
12:42
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
12:44
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
12:46
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
12:47
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
12:50
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
12:51
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
12:51
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
12:52
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
12:52
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
12:53
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
12:55
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
12:55
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
12:56
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
12:57
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
12:57
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
12:59
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
13:00
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
13:01
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
13:01
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
13:02
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
13:03
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
13:04
4036
Vyöhyke B
B
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
13:05
4106
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
13:06
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
13:07
4082
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
13:09
4432
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
13:09
4430
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
13:10
4428
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
13:11
3940
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
13:12
3926
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
13:12
3924
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
13:13
3908
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
13:14
3727
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
13:14
3701
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
13:16
3715
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
13:18
3522
Vyöhyke B
B
Opiskelija C
Lähtöaika oli
13:19
3723
Vyöhyke B
B
Hervanta
Lähtöaika oli
13:20
3521
Vyöhyke B
B