This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
09:40
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
09:40
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
09:41
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
09:43
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
09:44
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
09:45
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
09:45
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
09:47
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
09:48
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
09:53
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
09:54
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
09:58
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
10:00
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
10:01
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
10:04
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
10:06
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
10:06
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
10:07
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:07
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
10:08
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
10:08
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
10:09
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
10:09
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
10:11
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
10:11
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
10:12
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
10:12
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
10:13
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
10:14
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
10:15
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
10:16
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
10:16
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
10:17
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
10:18
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
10:19
4036
Vyöhyke B
B
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
10:20
4106
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
10:21
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
10:22
4082
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
10:24
4432
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
10:24
4430
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
10:25
4428
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
10:26
3940
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
10:27
3926
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
10:27
3924
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
10:28
3908
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
10:29
3727
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
10:29
3701
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
10:31
3715
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
10:33
3522
Vyöhyke B
B
Opiskelija C
Lähtöaika oli
10:34
3723
Vyöhyke B
B
Hervanta
Lähtöaika oli
10:35
3521
Vyöhyke B
B