This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
06:30
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
06:30
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
06:31
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
06:33
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
06:35
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
06:35
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
06:36
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
06:38
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
06:39
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
06:43
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
06:45
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
06:48
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
06:49
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
06:50
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
06:52
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
06:54
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
06:55
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
06:58
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
06:58
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
06:59
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
06:59
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
07:00
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
07:00
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
07:02
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
07:02
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
07:03
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
07:03
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
07:04
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
07:05
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
07:06
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
07:07
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
07:07
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
07:08
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
07:09
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
07:10
4036
Vyöhyke B
B
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
07:11
4106
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
07:12
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
07:13
4082
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
07:15
4432
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
07:15
4430
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
07:16
4428
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
07:17
3940
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
07:18
3926
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
07:18
3924
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
07:19
3908
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
07:20
3727
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
07:20
3701
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
07:22
3715
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
07:25
3522
Vyöhyke B
B
Opiskelija C
Lähtöaika oli
07:26
3723
Vyöhyke B
B
Hervanta
Lähtöaika oli
07:27
3521
Vyöhyke B
B