This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Lentävänniemi
➔
Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
10:45
1028
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
10:45
1027
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
10:46
1025
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
10:48
1091
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
10:50
1023
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
10:50
1035
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
10:51
1019
Vyöhyke B
B
Lielahti C
Lähtöaika oli
10:53
1017
Vyöhyke B
B
Lielahti A
Lähtöaika oli
10:54
1015
Vyöhyke B
B
Hiedanranta
Lähtöaika oli
10:58
1011
Vyöhyke B
B
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
11:01
1007
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
11:04
0099
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
11:06
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
11:07
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
11:09
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
11:11
0518
Vyöhyke A
A
Sorin aukio D
Lähtöaika oli
11:13
0570
Vyöhyke A
A
Yliopisto D
Lähtöaika oli
11:17
0566
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
11:18
4000
Vyöhyke A
A
Kalevankangas
Lähtöaika oli
11:18
4002
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
11:19
4004
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
11:19
4006
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
11:20
4008
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
11:22
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
11:23
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
11:23
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
11:24
4016
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
11:25
4018
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
11:27
4020
Vyöhyke A
A
Vilunen
Lähtöaika oli
11:27
4022
Vyöhyke A
A
Kirsikatu
Lähtöaika oli
11:29
4024
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
11:29
4028
Vyöhyke B
B
Juvankatu 18
Lähtöaika oli
11:30
4030
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
11:31
4034
Vyöhyke B
B
Juvanrinne
Lähtöaika oli
11:33
4036
Vyöhyke B
B
Juvankatu 46
Lähtöaika oli
11:34
4106
Vyöhyke B
B
Juvankatu 52
Lähtöaika oli
11:35
4108
Vyöhyke B
B
Pitkäniitynkatu
Lähtöaika oli
11:36
4082
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
11:38
4432
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
11:38
4430
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu
Lähtöaika oli
11:39
4428
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
11:41
3940
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
11:41
3926
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
11:42
3924
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
11:42
3908
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 5
Lähtöaika oli
11:44
3727
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko C
Lähtöaika oli
11:44
3701
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
11:46
3715
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus E
Lähtöaika oli
11:49
3522
Vyöhyke B
B
Opiskelija C
Lähtöaika oli
11:50
3723
Vyöhyke B
B
Hervanta
Lähtöaika oli
11:51
3521
Vyöhyke B
B