This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
12:11
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
12:11
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
12:12
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
12:15
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
12:16
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
12:18
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
12:18
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
12:19
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
12:19
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
12:20
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
12:21
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
12:22
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
12:23
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
12:24
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
12:25
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
12:26
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
12:27
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
12:29
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
12:30
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
12:31
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
12:32
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
12:33
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
12:33
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
12:35
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
12:35
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
12:36
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
12:37
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
12:38
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
12:39
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
12:40
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
12:40
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
12:41
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
12:43
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
12:48
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
12:54
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
12:54
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
12:55
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
12:55
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
12:56
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
12:57
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
12:59
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
13:01
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
13:04
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
13:05
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
13:05
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
13:06
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
13:07
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
13:08
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
13:09
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
13:10
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
13:12
1028
Vyöhyke B
B