This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
12:31
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
12:31
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
12:32
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
12:35
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
12:36
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
12:38
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
12:38
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
12:39
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
12:39
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
12:40
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
12:41
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
12:42
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
12:43
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
12:44
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
12:45
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
12:46
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
12:47
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
12:49
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
12:50
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
12:51
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
12:52
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
12:53
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
12:53
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
12:55
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
12:55
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
12:56
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
12:57
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
12:58
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
12:59
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
13:00
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
13:00
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
13:01
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
13:03
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
13:08
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
13:14
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
13:14
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
13:15
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
13:15
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
13:16
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
13:17
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
13:19
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
13:21
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
13:24
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
13:25
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
13:25
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
13:26
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
13:27
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
13:28
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
13:29
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
13:30
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
13:32
1028
Vyöhyke B
B