This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
11:51
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
11:51
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
11:52
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
11:55
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
11:56
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
11:58
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
11:58
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
11:59
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
11:59
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
12:00
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
12:01
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
12:02
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
12:03
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
12:04
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
12:05
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
12:06
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
12:07
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
12:09
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
12:10
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
12:11
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
12:12
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
12:13
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
12:13
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
12:15
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
12:15
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
12:16
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
12:17
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
12:18
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
12:19
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
12:20
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
12:20
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
12:21
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
12:23
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
12:28
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
12:34
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
12:34
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
12:35
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
12:35
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
12:36
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
12:37
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
12:39
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
12:41
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
12:44
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
12:45
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
12:45
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
12:46
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
12:47
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
12:48
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
12:49
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
12:50
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
12:52
1028
Vyöhyke B
B