This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
17:41
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
17:41
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
17:42
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
17:45
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
17:46
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
17:48
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
17:48
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
17:49
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
17:49
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
17:50
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
17:51
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
17:52
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
17:53
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
17:54
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
17:55
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
17:56
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
17:57
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
17:59
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
18:00
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
18:01
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
18:02
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
18:03
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
18:03
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
18:05
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
18:05
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
18:06
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
18:07
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
18:08
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
18:09
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
18:09
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
18:10
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
18:10
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
18:12
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
18:13
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
18:15
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
18:16
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
18:17
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
18:19
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
18:20
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
18:23
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
18:26
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
18:28
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
18:31
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
18:32
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
18:32
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
18:33
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
18:34
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
18:35
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
18:36
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
18:37
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
18:39
1028
Vyöhyke B
B