This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
16:11
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
16:11
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
16:12
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
16:15
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
16:16
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
16:18
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
16:18
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
16:19
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
16:19
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
16:20
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
16:21
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
16:22
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
16:23
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
16:24
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
16:25
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
16:26
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
16:27
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
16:29
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
16:30
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
16:31
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
16:32
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
16:33
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
16:33
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
16:35
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
16:35
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
16:36
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
16:37
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
16:38
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
16:39
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
16:39
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
16:40
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
16:40
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
16:42
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
16:45
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
16:49
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
16:49
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
16:50
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
16:51
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
16:52
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
16:54
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
16:56
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
16:58
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
17:01
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
17:02
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
17:02
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
17:03
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
17:04
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
17:05
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
17:06
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
17:07
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
17:09
1028
Vyöhyke B
B