This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
06:01
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
06:01
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
06:02
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
06:05
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
06:06
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
06:08
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
06:08
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
06:09
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
06:09
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
06:10
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
06:11
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
06:12
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
06:13
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
06:14
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
06:15
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
06:16
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
06:17
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
06:19
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
06:20
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
06:21
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
06:22
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
06:23
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
06:23
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
06:25
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
06:25
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
06:26
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
06:27
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
06:28
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
06:29
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
06:30
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
06:30
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
06:31
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
06:33
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
06:36
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
06:40
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
06:40
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
06:41
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
06:42
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
06:43
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
06:45
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
06:47
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
06:49
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
06:52
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
06:53
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
06:53
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
06:54
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
06:55
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
06:56
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
06:57
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
06:58
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
07:00
1028
Vyöhyke B
B