This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
13:30
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
13:30
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
13:32
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
13:35
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
13:36
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
13:38
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
13:39
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
13:39
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
13:40
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
13:40
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
13:42
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
13:43
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
13:44
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
13:45
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
13:46
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
13:47
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
13:48
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
13:50
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
13:51
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
13:52
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
13:53
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
13:54
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
13:54
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
13:56
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
13:56
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
13:57
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
13:58
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
13:59
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
14:01
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
14:01
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
14:02
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
14:03
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
14:05
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
14:08
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
14:13
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
14:13
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
14:15
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
14:16
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
14:18
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
14:20
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
14:23
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
14:25
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
14:28
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
14:29
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
14:29
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
14:31
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
14:32
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
14:33
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
14:34
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
14:35
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
14:37
1028
Vyöhyke B
B