This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
18:55
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
18:55
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
18:56
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
18:59
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
19:00
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
19:02
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
19:02
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
19:03
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
19:03
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
19:04
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
19:05
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
19:06
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
19:07
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
19:07
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
19:08
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
19:09
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
19:10
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
19:12
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
19:12
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
19:13
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
19:14
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
19:14
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
19:15
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
19:16
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
19:17
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
19:17
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
19:18
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
19:19
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
19:20
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
19:20
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
19:21
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
19:21
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
19:23
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
19:24
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
19:27
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
19:27
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
19:29
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
19:29
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
19:31
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
19:33
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
19:35
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
19:36
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
19:39
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
19:39
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
19:40
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
19:41
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
19:42
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
19:42
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
19:43
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
19:44
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
19:46
1028
Vyöhyke B
B