This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
18:25
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
18:25
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
18:26
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
18:29
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
18:30
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
18:32
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
18:32
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
18:33
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
18:33
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
18:34
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
18:35
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
18:36
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
18:37
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
18:38
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
18:39
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
18:40
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
18:41
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
18:42
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
18:43
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
18:44
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
18:45
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
18:45
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
18:46
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
18:47
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
18:48
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
18:48
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
18:49
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
18:50
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
18:51
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
18:51
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
18:52
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
18:52
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
18:54
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
18:56
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
18:59
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
18:59
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
19:01
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
19:01
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
19:03
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
19:05
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
19:07
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
19:08
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
19:11
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
19:11
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
19:12
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
19:13
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
19:14
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
19:14
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
19:15
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
19:16
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
19:18
1028
Vyöhyke B
B