This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 19
19
Lentävänniemi
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Hervanta
➔
Lentävänniemi
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Hervanta
Lähtöaika oli
16:40
3521
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu 24
Lähtöaika oli
16:40
3736
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
16:42
3699
Vyöhyke B
B
Hermia
Lähtöaika oli
16:45
3704
Vyöhyke B
B
Ratikkavarikko B
Lähtöaika oli
16:46
3714
Vyöhyke B
B
Kauhakorvenkatu 2
Lähtöaika oli
16:48
3937
Vyöhyke B
B
Niittyhaankatu
Lähtöaika oli
16:48
3935
Vyöhyke B
B
Solkimäki
Lähtöaika oli
16:49
3923
Vyöhyke B
B
Polunmäenkatu
Lähtöaika oli
16:49
3925
Vyöhyke B
B
Rusko
Lähtöaika oli
16:50
3945
Vyöhyke B
B
Saarenmaantie th
Lähtöaika oli
16:51
4429
Vyöhyke B
B
Kaipanen
Lähtöaika oli
16:52
4431
Vyöhyke B
B
Lorukorvenkatu
Lähtöaika oli
16:53
4433
Vyöhyke B
B
Pitkäniitty
Lähtöaika oli
16:54
4087
Vyöhyke B
B
Juvankatu
Lähtöaika oli
16:55
4089
Vyöhyke B
B
Juvankatu 39
Lähtöaika oli
16:56
4097
Vyöhyke B
B
Vanha-Juva
Lähtöaika oli
16:57
4035
Vyöhyke B
B
Yrjöläntie
Lähtöaika oli
16:58
4033
Vyöhyke B
B
Juvankatu 13
Lähtöaika oli
16:59
4031
Vyöhyke B
B
Keskisenkatu
Lähtöaika oli
17:00
4027
Vyöhyke B
B
Kirsikatu
Lähtöaika oli
17:01
4025
Vyöhyke B
B
Vilunen
Lähtöaika oli
17:01
4023
Vyöhyke A
A
Etu-Hankkionkatu
Lähtöaika oli
17:02
4021
Vyöhyke A
A
Messukylän kirkko
Lähtöaika oli
17:03
4019
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
17:04
4017
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
17:04
4015
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
17:05
4013
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
17:06
4011
Vyöhyke A
A
Tilhentie
Lähtöaika oli
17:07
4007
Vyöhyke A
A
Kalevantie
Lähtöaika oli
17:07
4005
Vyöhyke A
A
Takojankatu
Lähtöaika oli
17:08
4003
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
17:08
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
17:10
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
17:12
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
17:15
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori D
Lähtöaika oli
17:15
0015
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
17:17
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori C
Lähtöaika oli
17:18
0026
Vyöhyke A
A
Savilinna
Lähtöaika oli
17:19
0098
Vyöhyke A
A
Tikkutehdas
Lähtöaika oli
17:21
1002
Vyöhyke A
A
Santalahti
Lähtöaika oli
17:24
1006
Vyöhyke A
A
Hiedanranta
Lähtöaika oli
17:26
1010
Vyöhyke B
B
Lielahti B
Lähtöaika oli
17:29
1014
Vyöhyke B
B
Lielahti D
Lähtöaika oli
17:30
1016
Vyöhyke B
B
Lielahden koulu
Lähtöaika oli
17:30
1018
Vyöhyke B
B
Federleynkatu
Lähtöaika oli
17:31
1036
Vyöhyke B
B
Matilda Niemen katu
Lähtöaika oli
17:32
1022
Vyöhyke B
B
Niemenrannanaukio
Lähtöaika oli
17:33
1090
Vyöhyke B
B
Männistönkuja
Lähtöaika oli
17:34
1024
Vyöhyke B
B
Jänislampi
Lähtöaika oli
17:35
1026
Vyöhyke B
B
Lentävänniemi
Lähtöaika oli
17:37
1028
Vyöhyke B
B