This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Raitiovaunu 1
1
TAYS
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Sorin aukio A
➔
TAYS
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Sorin aukio A
Lähtöaika oli
08:00
0951
Vyöhyke A
A
Koskipuisto B
Lähtöaika oli
08:01
0808
Vyöhyke A
A
Rautatieasema B
Lähtöaika oli
08:03
0810
Vyöhyke A
A
Tulli B
Lähtöaika oli
08:04
0812
Vyöhyke A
A
Sammonaukio B
Lähtöaika oli
08:06
0814
Vyöhyke A
A
Kalevan kirkko B
Lähtöaika oli
08:07
0902
Vyöhyke A
A
Hippos B
Lähtöaika oli
08:08
0904
Vyöhyke A
A
TAYS B
Lähtöaika oli
08:11
0906
Vyöhyke A
A
Kaupin kampus B
Lähtöaika oli
08:13
0908
Vyöhyke A
A