This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Raitiovaunu 1
1
TAYS
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Sorin aukio A
➔
TAYS
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Sorin aukio A
Lähtöaika oli
15:15
0951
Vyöhyke A
A
Koskipuisto B
Lähtöaika oli
15:16
0808
Vyöhyke A
A
Rautatieasema B
Lähtöaika oli
15:18
0810
Vyöhyke A
A
Tulli B
Lähtöaika oli
15:19
0812
Vyöhyke A
A
Sammonaukio B
Lähtöaika oli
15:21
0814
Vyöhyke A
A
Kalevan kirkko B
Lähtöaika oli
15:22
0902
Vyöhyke A
A
Hippos B
Lähtöaika oli
15:23
0904
Vyöhyke A
A
TAYS B
Lähtöaika oli
15:26
0906
Vyöhyke A
A
Kaupin kampus B
Lähtöaika oli
15:28
0908
Vyöhyke A
A